0

Prekių pristatymas

Prekių, įsigytų iš internetinės parduotuvės www.dasty.lt pristatymas ypač paprastas ir patogus – užsisakykite prekes internetu ir Jūsų užsakytos prekės jau kelyje – mes pristatysime Jūsų užsakymą per 1-4 darbo dienas bet kuriuo adresu Lietuvoje.

Atsiskaityti už prekes galite Jums patogiu būdu:

  • naudodamiesi elektronine bankininkyste paysera.lt sistema;
  • Banko pavedimu (Užsakymo metu, prie laukelio "Pastabos" pažymėkite "Atsiskaitymas banko pavedimu".Prekės bus išsiųstos, kai gausime Jūsų apmokėjimą.)


Siunčiame per OMNIVA terminalus ir kurjerius

OMNIVA išsiunčia siuntos gavėjui pranešimą apie siuntos gavimą terminale trumpąja žinute (SMS) ir elektroniniu paštu (jei jis nurodytas).

Siuntos gavėjas, atvykęs atsiimti į terminalą pristatytos siuntos, suveda pranešime nurodytą kodą ir pasiima siuntą iš terminalo dėžutės.

Siuntos gavėjas privalo atsiimti siuntą iš terminalo per ne ilgesnį nei 7 dienų terminą, skaičiuojant nuo pristatymo į terminalą momento.

Per saugojimo laiką neatsiimtos siuntos grąžinamos atgal mums. Pratęsti siuntos saugojimo paštomate laiko nėra galimybės, todėl jeigu norėsite vėl gauti savo siuntinį, reikės mokėti pakakrtotinio siuntos siuntimo išlaidas.
 


SVARBU: Būtinai nurodykite teisingą savo telefono numerį, nes nurodytu telefono numeriu gausite SMS žinutę, kada bus pristatyta Jūsų siunta.