0


Dasty valiklis su chloru (baliklis)

Tūris: 700ml

Dasty valiklis su chloru (baliklis) - tai koncentruotas ploviklis, skirtas virtuvės ir vonios higienai, užtikrinantis saugų kietų paviršių valymą. Dėl formulės, kuri padidina baliklio efektyvumą, idealiai tinka plauti kriaukles, šaldytuvus, plyteles, vonias, santechniką, dušo paviršius. Pašalina nešvarumus nuo sodo baldų. Jis veiksmingas valant šiukšliadėžes ir visas patalpas, kuriose gali atsirasti nemalonus kvapas. Dasty valiklis su chloru (baliklis) - tikra kosmetika jūsų namams.

Valiklio sudėtyje yra chloro, gali blukinti tekstilę. Prieš valant rekomenduojama patikrinti valiklio poveikį nepastebimose valomųjų paviršių vietose. Nevalyti kilimų, drabužių, apmušalų, tapetų, natūralaus medžio, lakuotų, aliuminio paviršių. Metalinius paviršius stengtis nuvalyti kaip galima greičiau.

Naudojimas: Dasty valiklis su chloru (baliklis) valikliu iš maždaug 20 cm atstumo apipurkšti valomąjį paviršių ir pavalyti drėgna kempine. Prilipusius ar prikepusius teršalus valyti palaukus, po kelių minučių.

 

3.99 € Kiekis:
Dasty valiklis su chloru (baliklis)

Panašios prekės