0


Dasty užterštų riebaluotų paviršių valiklis

Tūris: 1000 ml

Dasty riebalų valiklis originali universali riebalų šalinimo priemonė – tai idealus sprendimas namų vidui ir išorei, garažui ir sodui: orkaitėms, kaitlentėms, gartraukiams, grotelėms, pjaustyklėms, grindims, indaplovėms, (pirminio apdorojimo priemonė), sportbačiams, dviračiams,  baltinių rankogaliams ir apykaklėms (pirminio apdorojimo priemonė) ir daugeliui kitų sunkiai išvalomų dėmių. 

Atraskite daugiau nei 100 naudojimo būdų mūsų interneto svetainėje:  www.dastydegreaser.com

Naudojimas: jei dėmės įsisenėjusios užpurškę palikite ne daugiau kaip 3 minutes ir nuplaukite. Orkaitėms: įkaitinkite orkaite iki 40-50 temperatūros. Gartraukio ir mechaninių dalių filtrai: atskieskite vandeniu 50proc., įmerkite valomas dalis, palikite 10 minučių, nuplaukite. DĖMESIO: jei paviršiai spalvoti ar dažyti, išbandykite mažiausiai 3 minutes nematomame kampe, kad patikrintume spalvos atsparumą. Nenaudokite su polikarbonatu (permatomu plastiku). Nenaudokite ant hidroizoliacijos priemone apdorotų paviršių. Kilus abejonėms, prieš naudodami gaminį, kreipkitės į klientų aptarnavimą, adresu: customerservice@dastyitaly.it

SUDĖTIS: <5proc. fosfatai, nejoninės ir kotijoninės paviršio aktyvumo medžiagos. KVAPAI: limonele.

PAVOJINGA:  jame yra: ETHANOLAMINE, BENZALKONIUM CHLORIDE. Dirgina odą. Smarkiai pažeidžia akis. Jei reikalinga gydytojo konsultacija, su savimi turėkite produkto talpyklą ar jo etiketę. Laikyti vaikams neprieinamoje vietoje. Neįkvėpti garų. Naudoti tik lauke arba gerai vėdinamoje patalpoje. Mūvėti apsaugines pirštines, saugoti akis. PATEKUS ANT ODOS: nuplauti dideliu kiekiu vandens. PATEKUS Į AKIS: kelias minutes atsargiai plauti vandeniu, išimti kontaktinius lęšius, jeigu jie yra ir jeigu lengvai galima tai padaryti. Toliau plauti akis. Nedelsdami kreipkitės į gydytoją.

Gamintojas: Dasty Italy, Via F.lli Kennedy, 13-24060, Bagnatica (Bergamo, Italy) – info@dastyitaly.it, Tel. +39035667780.

Importuotojas: UAB Domika, Vilties g.5, Macikų kaimas, Šilutės r., Tel. +37068716291, info@dasty.lt

3.89 € Kiekis:
Žiūrėti video pristatymąDasty užterštų riebaluotų paviršių valiklis

Panašios prekės